Wierzymy w ideę zrób to sam, dlatego zajmujemy się tworzeniem pięknych rzeczy z różnych przedmiotów, które przerabiamy, nierzadko nadając im nowe życie. Mamy głowy pełne pomysłów, tryskamy energią co sprawia, że rzeczy przez nas wykonane są kolorowe, radosne i pełnią wiele funkcji.

Żyj pięknie, nie zaśmiecaj!

Preferujemy życie bezśmieciowe. Nie godzimy się na zbędne zanieczyszczenia. Segregujemy śmieci. Odmawiamy jednorazowych opakowań, wszelkich produktów wyprodukowanych ze szkodą dla środowiska, które generują odpady  i zanieczyszczenia. Prowadzimy możliwie minimalistyczne życie, próbując otaczać się tylko przedmiotami, które faktycznie są nam potrzebnie, czego i co jest nam niezbędne do życia. Przez używanie wielorazowych opakowań (woreczków, słoików, plastikowych pudełek itp.), nie zaśmiecamy środowiska, a zniszczonym, pozornie niepotrzebnym przedmiotom nadajemy nowe życie, przerabiając je na coś co może być przydatne.
Stare ubrania naprawiamy, przedłużamy ich życie, łatając dziury, zanosząc buty do szewca, a “nowe” kupujemy w second handach.
Jesteśmy świadome życia i naszego wpływu na środowisko.

W kreatywny sposób pomagamy zbudować wizerunek nowoczesnej, odpowiedzialnej społecznie,  rozpoznawalnej marki. Możemy pracować dla Ciebie!

  • tworzymy instrukcje (tutoriale) tematyczne dla firm z lokowaniem produktów, poradami dotyczącymi stosowania, oraz testami materiałów czy narzędzi. Nasze tutoriale mogą mieć formę instrukcji krok po kroku pokazanej na zdjęciach lub filmach.
  • robimy inspirujące zdjęcia lifestylowe produktów na media społecznościowe
  • przygotowujemy i prowadzimy warsztaty na tematy związane z rękodziełem dla firm i ich pracowników oraz osób indywidualnych (dla dorosłych i dla dzieci). Wszystkie tematy opracowujemy i wyceniamy indywidualnie.
  • posiadamy własne, profesjonalne studio fotograficzne. Dysponujemy cykloramą (wys. 4,2 m, szer. 5 m), wysokiej klasy sprzętem fotograficznym, oświetleniowym i komputerowym, zapleczem biurowym i socjalnym.

Pracowałyśmy m. in. z:

Kronospan, Annie Sloan, DaWanda, GoodMoodStudio, Disney, P&G, Ziemovit, LaModa, Egmont, Huzar