Warsztaty z okazji Dnia Dziecka.

Za nami najfajniejszy dzień w roku, czyli Dzień Dziecka! Zamiast obdarowywać kolejnymi zabawkami, zaproponowałyśmy by dzieci wykonały je sobie same!
 
Podczas warsztatów w @KronospanDesignCenter spędziłyśmy kreatywnie czas z dziećmi i ich rodzicami, tworząc maski i akcesoria do fotobudki. Powstały koty i kociaki, kapelusze, wąsy, okulary, strachy i kościotrupy, które możecie podziwiać w naszej galerii! Jedno jest pewne – fantazji i pozytywnej energii dzieciakom nie brakuje!
 
❤️ Niech #rękodziełokwitnie !

Warsztaty z klejenia chrobotka reniferowego.

Nie każdy wie, że w rzeczywistości chrobotek reniferowy jest porostem, nie jest zielony tylko raczej szary i nie wymaga podlewania!

Uczestniczki warsztatów w @KronospanDesignCenter miały okazję się o tym przekonać! Podczas warsztatów z klejenia i zastosowania chrobotka we wnętrzach, opowiadałyśmy o jego niezwykłych właściwościach, super łatwej pielęgnacji oraz pokazywałyśmy jak należy go stosować, a nasi goście tworzyli niesamowite kompozycje z różnych odcieni “mchu” i naturalnych elementów, takich jak kora, drobne kamyczki, patyki czy nawet muszelki.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie, pozytywną energię i niezwykle kreatywne podejście – takie spotkania powodują, że rosną nam skrzydła!

❤️ Niech #rękodziełokwitnie!

Świąteczne warsztaty tworzenia kolażu

Grudzień okazał się dla nas przełomowym miesiącem! Po raz pierwszy prowadziłyśmy warsztaty DIY!!! 

W pięknych wnętrzach Kronospan uczestniczki warsztatów tworzyły kolaże z laminatów tejże firmy. Każdy kolaż to odrębna historia, inna kolorystyka, inna faktura, unikalne podejście do procesu tworzenia, ale wszystkie łączy nie lada kreatywność i unikalne poczucie estetyki wszystkich pań!!!

Musimy Wam zdradzić, że uwielbiamy to! Trochę się stresujemy przed wydarzeniem, ale spotkania z nowymi ludźmi zawsze ładują baterie pozytywną energią i mnóstwem nowych pomysłów! ❤️ Niech #rękodziełokwitnie